Rekrutacja ico

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

fb1

 

logowanie

 

rodzicuonet

10.01.2018 r.

Godz. lekcyjna

Klasa

Imię i nazwisko
nieobecnego
nauczyciela

Przedmiot
z planu
nauczania

ZASTĘPSTWO

Przedmiot

Nauczyciel

1

IIIF j. 2

mgr P. Potoczny

historia

początek zajęć 8:55

 

2

IF

mgr P. Potoczny

historia

j. polski

mgr A. Wnęk

4

ID

mgr P. Potoczny

historia

wdż

mgr B. Boguń

5

IIA

mgr P. Potoczny

historia i społ.

matematyka

mgr K. Kosek

6

IIIF j. 1

mgr P. Potoczny

historia i społ.

j. angielski

mgr inż. B. Hydzik

3

IIIC

mgr G. Ceremuga

matematyka

matematyka

mgr J. Jończyk

4

IIIC

mgr G. Ceremuga

matematyka

matematyka

mgr J. Jończyk

5

IIC

mgr G. Ceremuga

matematyka

historia i społeczeństwo

mgr D. Madej

6

IC

mgr G. Ceremuga

matematyka

koniec zajęć 12:35

 

6

IIIA dz.

------------------------------------

-----------------------

w – f za l. 1

09.01.2018 r.

mgr A. Dereń

5,6

IIIE dz.

------------------------------------

-----------------------

w – f za l. 1 i 2

15.01.2018 r.

mgr S. Jędrzejowska

7

IIIC dz.

mgr M. Stopyra

w – f zaj. odbyły się 09.01.2018 r. na l. 7

koniec zajęć 13:30

 

09.01.2018 r.

Godz. lekcyjna

Klasa

Imię i nazwisko
nieobecnego
nauczyciela

Przedmiot
z planu
nauczania

ZASTĘPSTWO

Przedmiot

Nauczyciel

1

IIC

mgr G. Ceremuga

matematyka

początek zajęć 8:55

 

2

IIC

mgr G. Ceremuga

matematyka

chemia

mgr J. Kręcioch

4

IIIC

mgr G. Ceremuga

matematyka

chemia

mgr J. Mleczko

5

IIIC

mgr G. Ceremuga

matematyka

religia

mgr M. Niedziółka

2

IC

mgr R. Cmunt

geografia

j. angielski

mgr K. Ficek

3

ID

mgr R. Cmunt

geografia

wok

mgr E. Prus – Bizoń

5

IIIB

mgr R. Cmunt

geografia

wdż

mgr B. Boguń

6

IIB dz.

mgr R. Cmunt

geografia

w – f za l. 1, koniec zajęć 13:30

mgr S. Jędrzejowska

6

IIB chł.

mgr R. Cmunt

geografia

koniec zajęć 12:35

 

1

IC

mgr J. Kołodziejczyk – Niemczak

przedsiębiorczość

początek zajęć 8:55

 

2

ID

mgr J. Kołodziejczyk – Niemczak

przedsiębiorczość

j. polski

mgr I. Pogocka

3

IG

mgr J. Kołodziejczyk – Niemczak

przedsiębiorczość

wdż

mgr B. Boguń

1

IIB j. 1

-------------------------

----------------------

j. angielski za l. 2

mgr K. Ficek

1

IIB j. 2

-------------------------

----------------------

informatyka za l. 2

mgr J. Ramęda

2

IIB j. 1

-------------------------

----------------------

j. rosyjski za l. 3

mgr B. Boguń

2

IIB j. 2

------------------------

----------------------

informatyka za l. 3

mgr J. Ramęda

3

IIB

-------------------------

----------------------

religia za l. 7

ks. mgr K. Króżel

1

IIIA dz.

mgr A. Dereń

w – f, zaj. przeniesione na   l. 6 dnia 10.01.18r.

początek zajęć 8:55

 

6

IIIF j.2

mgr P. Potoczny

historia

koniec zajęć 12:35

 

7

III D

 

 mgr P. Potoczny

 

historia

koniec zajęć 13:30

 

04.01.2018 r.

                                 ZASTĘPSTWA  

                            04.01.2018 r. – czwartek

Godz. lekcyjna

Klasa

Imię i nazwisko
nieobecnego
nauczyciela

Przedmiot
z planu
nauczania

ZASTĘPSTWO

Przedmiot

Nauczyciel

4

IIA j. 1

------------------------------------

-----------------------

j. angielski

mgr M. Czopp

5

IIB j. 2

------------------------------------

-----------------------

j. angielski

mgr M. Pacek

6

IIIA j. 2

------------------------------------

-----------------------

j. angielski

mgr K. Ficek

7

IIIA j. 2

------------------------------------

-----------------------

koniec zajęć 13:30

 

08.01.2018r.

Godz. lekcyjna

Klasa

Imię i nazwisko
nieobecnego
nauczyciela

Przedmiot
z planu
nauczania

ZASTĘPSTWO

Przedmiot

Nauczyciel

1

III C

mgr G. Ceremuga

matematyka

początek zaj. 8:55

--------------------

2

I C

mgr G. Ceremuga

matematyka

historia

mgr D. Madej

3

I C

mgr G. Ceremuga

matematyka

edb

mgr M.Stopyra

4

I D

mgr G. Ceremuga

matematyka

j. angielski

mgr M. Pacek

5

I D

mgr G. Ceremuga

matematyka

wdż

mgr B. Boguń

6

II C

mgr G. Ceremuga

matematyka

matematyka

mgr K. Kosek

1

III D

mgr J. Jończyk

matematyka

początek zaj. 8:55

--------------------

2

III D

mgr J. Jończyk

matematyka

j. polski

mgr A.Wnęk

3

II D

mgr J. Jończyk

matematyka

chemia

mgr J.Mleczko

5

I E

mgr J. Jończyk

matematyka

historia

mgr D. Madej

6

III D dz.

-----------------------

------------------

zaj. przeniesione na l. 5, 12.01.18

koniec zaj.12:35

7

III D dz.

-----------------------

------------------

zaj. odbyły się na l. 5, 05.01.18

koniec zaj.12:35

5

I A

mgr I. Pogocka

j. polski

biologia za l. 6 09.01.18

mgr A. Skorupa

1 i 2

III E dz.

-----------------------

------------------

początek zaj. 9:50

zaj. odbyły się 03.01.18 na l. 5i 6

05.01.2018 r.

Godz. lekcyjna

Klasa

Imię i nazwisko
nieobecnego
nauczyciela

Przedmiot
z planu
nauczania

ZASTĘPSTWO

Przedmiot

Nauczyciel

1

IIID

mgr J. Jończyk

matematyka

początek zajęć 8:55

 

3

IID

mgr J. Jończyk

matematyka

historia

mgr D. Madej

4

IID

mgr J. Jończyk

matematyka

matematyka

mgr G. Ceremuga

5

IIID dz.

------------------------------------

-----------------------

w – f za l. 7

08.01.2018 r.

mgr S. Jędrzejowska