Rekrutacja ico

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

fb1

 

logowanie

 

rodzicuonet

27.09.2016 r.

Godz. lekcyjna

Klasa

Imię i nazwisko
nieobecnego
nauczyciela

Przedmiot
z planu
nauczania

ZASTĘPSTWO

Przedmiot

Nauczyciel

6

IE

mgr inż. J. Turek

matematyka

matematyka

mgr G. Ceremuga

5

IC dz.

mgr A. Dereń

w – f

wdż – zaj. łączone z IB dz.

mgr B. Boguń

7

IIIF dz.

mgr A. Dereń

w – f

koniec zajęć 13:30

 

8

IIB dz.

mgr A. Dereń

w – f

koniec zajęć 14:25

 

6

IID j. 2

mgr M. Handzlik

j. niemiecki

j. angielski

mgr B. Hydzik

7

IB j. 2

mgr M. Handzlik

j. niemiecki

koniec zajęć 13:30

 

5

IID j. 2

mgr K. Ficek

j. angielski

j. niemiecki

mgr J. Kmiecik

3

IE

mgr M. Stopyra

edb

wok

mgr E. Prus – Bizoń

4

ID,E

gr.2+ gr. 1

mgr M. Stopyra

w – f

wdż

mgr B. Boguń

6

IIID,G chł.

mgr M. Stopyra

w – f

koniec zajęć 12:35

 

8,9

IIF dz.

mgr M. Stopyra

w – f

koniec zajęć 14:25

 

1

IIIF

mgr A. Skorupa

biologia

j. polski

mgr H. Odrozek

3

IIID j. 1

mgr A. Skorupa

biologia

j. angielski za l. 1, pocz. zajęć 8:55 s. 3

mgr M. Pacek

3

IIID j. 2

mgr A. Skorupa

biologia

j. angielski za l. 1, pocz. zajęć 8:55, sala 60

mgr M. Winter

4

IID

mgr A. Skorupa

biologia

religia

mgr M. Niedziółka

1

ID

mgr J. Kołodziejczyk – Niemczak

przedsiębiorczość

początek zajęć 8:55

 

2

IB

mgr J. Kołodziejczyk – Niemczak

przedsiębiorczość

chemia

mgr J. Kręcioch

3

IA

mgr J. Kołodziejczyk – Niemczak

przedsiębiorczość

chemia

mgr J. Kręcioch

4

IC

mgr J. Kołodziejczyk – Niemczak

przedsiębiorczość

historia

mgr D. Madej

5

IE

mgr J. Kołodziejczyk – Niemczak

przedsiębiorczość

religia za l. 7, koniec zajęć 13:30

ks. mgr A. Garlacz

2,3

IID dz.

mgr S. Jędrzejowska

w – f

wdż

mgr B. Boguń

4

ID,E

gr.1+gr. 2

mgr S. Jędrzejowska

w – f

wdż

mgr B. Boguń

5

IB dz.

mgr S. Jędrzejowska

w – f

wdż, zaj. łączone z IC dz.

mgr B. Boguń

6

IIID dz.

mgr S. Jędrzejowska

w – f

koniec zajęć 12:35

 

27.09.2016 r. wycieczka kl. IIC, IIE, IIIE