logo ok1

maratonplywacki

250x90 liceum1

srebrneLiceum2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,

że I Liceum Ogólnokształcące

im. Marcina Wadowity w Wadowicach jest wśród 500 najlepszych liceów

w Polsce sklasyfikowanych

w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych

PERSPEKTYWY 2016

i przysługuje mu tytuł

"Srebrnej Szkoły 2016"

 herb1

 

 uonet 

 Dziennik elektroniczny podręcznik dla użytkownika

 

bip

 

wirtualny

 

lowadowice1

 comenius1

 pnwm1

 

 

21.03.2017

Godz. lekcyjna

Klasa

Imię i nazwisko
nieobecnego
nauczyciela

Przedmiot
z planu
nauczania

ZASTĘPSTWO

Przedmiot

Nauczyciel

1

IIID dz.

mgr S. Jędrzejowska

w – f

początek zajęć 8:55

 

2,3

IID dz.

mgr S. Jędrzejowska

w – f

w – f

mgr A. Dereń

4

ID,E gr. 1

mgr S. Jędrzejowska

w – f

w – f

mgr A. Dereń

1,2

IIIC

mgr I. Pogocka/

ks. mgr A. Garlacz

l. wych./

religia

początek zajęć 9:50

 

2

IIIE

mgr I. Pogocka

j. polski

j. polski

mgr M. Stężowska – Gębala

4,5

IIIC

mgr I. Pogocka

j. polski

j. polski

mgr M. Stężowska – Gębala

7

IIB

mgr I. Pogocka

j. polski

j. polski

mgr M. Stężowska – Gębala

1

IIIB

ks. mgr A. Garlacz

religia

początek zajęć 8:55

 

4

IA

ks. mgr A. Garlacz

religia

wdż

mgr B. Boguń

5

IIID

ks. mgr A. Garlacz

religia

wdż

mgr B. Boguń

6

IC

ks. mgr A. Garlacz

religia

koniec zajęć 12:35

 

2

IE j. 2

mgr J. Kmiecik

j. niemiecki

j. angielski

mgr inż. B. Hydzik

4

IIA j. 2

mgr J. Kmiecik

j. niemiecki

j. angielski

mgr inż. B. Hydzik

5

IIIB j. 2

mgr J. Kmiecik

j. niemiecki

j. angielski

mgr M. Pacek

7

IIE j. 2

mgr J. Kmiecik

j. niemiecki

koniec zajęć 13:30

 

7

IID

mgr J. Mleczko

chemia

koniec zajęć 13:30 (zajęcia odbędą się 23.03.2017 r.

na l. 7)

 

1

IIIG

mgr R. Cmunt

geografia

początek zajęć 8:55

 

2

IIIG

mgr R. Cmunt

geografia

wos

mgr T. Cupak

3

IB

mgr R. Cmunt

geografia

edb

mgr M. Stopyra

5

IIB

mgr R. Cmunt

geografia

historia i społeczeństwo

mgr D. Madej

6

IIB

mgr R. Cmunt

geografia

j. polski

mgr M. Stężowska – Gębala

6

IID j.1

mgr B. Boguń

j. rosyjski

koniec zajęć 12:35

 

7

IB j.1

mgr B. Boguń

j. rosyjski

koniec zajęć 13:30