logo ok1

 

 herb1

bip

 

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 

rodzicuonet

Maraton pływacki - wyniki końcowe

Wyniki końcowe uczestników
Maratonu Pływackiego
z okazji 151-lecia
I Liceum Ogólnokształcącego im. MarcinaWadowity
w Wadowicach

Miejsce: Pływalnia "Delfin"    Termin: 15.10.2017r.

 Wyniki końcowe Maratonu Pływackiego

 

Lp.

Imię i nazwisko uczestnika

Czas

Klasa

1

Kazimierz Wożnicki

01:39,28

 

2

Alicja Czuba

01:13,27

 

3

Filip Chrapla

01:09,88

 

4

Bartłomiej Kozioł

01:20,74

 

5

Monika Marcinkiewicz

02:43,85

 

6

Adam Dubel

02:38,15

1a

7

Ernest Korzeniowski

02:57,72

1a

8

Bartek Wajdzik

02:19,12

1a

9

Filip Kubiś

01:15,91

1a

10

Kacper Hajduk

01:23,92

1a

11

 Marta Hombesh

02:18,62

1a

12

Emilia Żabicka

02:43,72

1a

13

Maksymilian Gibas

01:45,72

1a

14

Mikołaj Banaś

01:27,44

1c

15

Beniamin Karamański

02:38,99

1c

16

Magdalena Ściera

01:47,74

1c

17

Jakub Sowidzki

02:44,06

1c

18

Daniel Prus

02:15,95

1c

19

Kacper Wawro

01:51,44

1c

20

Julia Całus

02:54,39

1c

21

Wojciech Warmuz

02:03,04

1d

22

Jeremiasz Bik

02:11,88

1d

23

Jan Cmunt

01:48,49

1d

24

Aleksandra Saferna

02:27,13

1d

25

Natalia Romańska

02:08,05

1d

26

Urszula Widlarz

01:46,25

1e

27

Aleksander Gryboś

02:00,43

1e

28

Patrycja Kądziel

02:19,42

1e

29

Wojciech Bednarz

02:49,81

1e

30

Agata Skorupa

02:41,37

 

31

Michał Skorupa

01:13,27

 

32

Marcin Kożuch

01:37,42

 

33

Urszula Chachulska

01:39,03

 

34

Weronika Dąbrowska

02:33,01

2e

35

Martyna Traczyk

02:17,53

2e

36

Małgorzata Kudrys

01:49,96

 

37

Emilia Supron

02:13,38

2e

38

Maria Szydło

02:48,50

 

39

Milena Jarosz

02:47,25

2e

40

Oliwia Kurek

01:52,32

2e

41

Ewelina Zajda

03:50,22

2e

42

Wiktoria Białończyk

02:39,95

2e

43

Roberta Pisano

02:39,89

2e

44

Natalia Cach

02:17,24

2e

45

Alicja Paterek

03:01,54

2e

46

Marta Ochman

03:06,05

2e

47

Julia Cholewa

01:37,57

1b

48

Natalia Snażyk

03:45,95

1b

49

Roch Zajączkowski

04:04,48

1b

50

Maria Orkisz

03:37,24

 

51

Rafał Cmunt

02:51,92

1b

52

Piotr Szydło

01:36,14

 

53

Alicja Góralczyk

01:58,17

2a

54

 Jakub Koźlak

02:13,14

2a

55

Jan Batko

02:06,85

2a

56

Eryk Galas

01:50,75

2a

57

Kacper Zemła

01:31,30

2a

58

Emilia Miodońska

02:17,79

2f

59

Malwina Suknarowska

01:57,62

2f

60

Krzysztof Szydło

02:11,76

 

61

Hubert Gancarz

01:35,61

3b

62

Przemysław Meres

02:18,70

2f

63

Łukasz Korzeniowski

02:37,95

2f

64

Patrycja Jabłońska

03:14,46

2f

65

Oliwia Smolarska

01:43,91

2f

66

Andżelika Sordyl

02:06,52

2f

67

Wiktoria Maszorek

01:53,57

 

68

Gabriela Marczyńska

02:05,19

1g

69

Iwona Stybak

02:56,56

1g

70

Krzysiek Zadora

02:13,35

1g

71

Natalia Fajfur

02:50,42

1g

72

Katarzyna Szulczyńska

02:10,37

3e

73

Anna Woźniak

02:43,47

3e

74

Weronika Tatar

02:43,11

3e

75

Krzysztof Ryszawy

01:20,00

3e

76

Konrad Stuglik

02:01,70

3b

77

Renata Roman

02:15,88

3d

78

Paulina Pułka

02:19,45

3d

79

Emilia Fortuna

02:30,28

3d

80

Dominik Bizoń

02:44,03

2d

81

Jolanta Dusza

02:11,17

 

82

Ilona Burliga

02:07,75

2d

83

Dominik Dyduch

01:40,35

 

84

Natalia Stybak

01:43,05

 

85

Bartosz Polak

01:27,45

 

86

Stanisław Gajewski

02:30,52

 

87

Łukasz Hankus

01:44,05

 

88

Kamil Spażyński

01:44,76

 

89

Artur Adamus

02:00,29

 

90

Anna Gliszczyńska

03:09,74

 

91

Barbara Pryłowska

02:47,70

 

92

 Piotr Polak

01:25,79

 

93

Roch Drapa

01:14,79

 

94

Emilia Brózda

01:27,28

 

95

Oliwia Chowaniec

01:17,99

 

96

Rafał Zaremba

01:47,27

 

97

Klaudia Romanowska

01:41,09

 

98

Wiktoria Romanowska

01:30,69

 

99

Zuzanna Kosek

02:34,36

 

100

Łukasz Kot

02:02,02

 

101

Marcin Radwan

02:38,12

 

102

Mikołaj Pacek

02:01,27

 

103

Marcin Jurzak

01:55,03

 

104

Jarosław Pacek

02:13,46

 

105

Oliwia Ceremuga

02:18,19

 

106

Grzegorz Ceremuga

02:04,44

 

107

Patryk Nędza

01:53,39

1f

108

Michał Bury

02:31,93

1f

109

Karolina Mydlarz

01:36,97

1f

110

Elżbieta Boidoł

02:19,41

1f

111

Przemysław Trąbka

04:31,22

1f

112

Natalia Palarska

01:42,76

 

113

Adam Palarski

02:27,27

 

114

Zygmunt Górski

02:06,08

 

115

Aleksandra Flasz

01:33,17

 

116

Aleksandra Kułaga

03:12,83

2b

117

Aleksandra Gielat

03:10,80

2b

118

Kinga Madej

03:09,25

2b

119

Julia Zięba

02:37,75

2b

120

Fiałek Klaudia

03:04,05

 

121

Łukasz Orzechowski

02:12,75

 

122

Julia Janik

01:52,93

2b

123

Anna Kmiecik

01:35,41

 

124

Patrycja Bizoń

01:42,89

 

125

Przemek Targosz

03:20,05

2b

126

Bartek Garus

02:50,52

2b

127

Dawid Radwan

01:54,70

2b

128

Tomasz Kadela

04:28,85

2b

129

Marcin Skowron

01:56,47

2b

130

Adrian Pielesz

01:43,21

2b

131

Karolina Biela

02:44,99

3a

132

Joachim Burliga

01:38,87

3a

133

Bartłomiej Gibas

02:27,68

3a

134

Filip Lazar

02:30,43

 

135

Aleksandra Krzemień

02:18,06

3a

136

Mateusz Niedziółka

02:34,69

 

137

Bartosz Małysiak

01:54,00

3a

138

Paweł Nogala

03:04,19

3a

139

Agnieszka Płonka

02:20,74

3a

140

Łukasz Piwowarczyk

01:37,02

3a

141

Łukasz Sowicki

02:50,39

3a

142

Wiercimak Jakub

02:46,91

3a

143

Karolina Stopa

02:50,60

3a

144

Mateusz Walczak

01:32,69

3a

145

Małgorzata Tatka

02:05,73

3a

146

Arkadiusz Ślagor

02:08,17

3a

147

Tomasz Cupak

02:04,46

 

148

Anna Dereń

01:58,39

 

149

Małgorzata Stopyra

02:01,67

 

150

Florian Ficek

02:09,07

 

151

Sławomir Ficek

02:01,39