Rekrutacja ico

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

fb1

 

logowanie

 

rodzicuonet

42 Olimpiada Języka Angielskiego

logo 42 oja

42 Olimpiada Języka Angielskiego
odbędzie się 13 listopada 2017 roku
w godzinach od 8:30 do 9:45.
Uczestnicy będą pisali test w dwóch salach: nr 6 oraz nr 53
Bardzo proszę uczestników o sprawdzenie swojego
imienia i nazwiska na liście oraz numeru sali.

Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia !!!

                                                                                                                  Szkolny opiekun OJA Barbara Hydzik

 

Lista uczestników

42 Olimpiady Języka Angielskiego

Sala nr 53

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Podpis

1

Bajgrowicz Magdalena

3A

 

2

Bednarczyk Maria

1D

 

3

Bednarz Wojciech

1E

 

4

Bryndza Natalia

2C

 

5

Chwałek Karolina

3F

 

6

Dyrcz Bartłomiej

3F

 

7

Fidelus Weronika

1D

 

8

Filuś Weronika

2E

 

9

Foryś Jakub

2C

 

10

Gawłowska Marta

2A

 

11

Góralczyk Maciej

3C

 

12

Graca Adrianna

1D

 

13

Janosz Aleksandra

3E

 

14

Jurczak Zuzanna

3F

 

15

Kamiński Krzysztof

3F

 

16

Kasprzak Katarzyna

3B

 

17

Kasprzyk Jzabela

3B

 

18

Klimowski Dawid

3F

 

19

Koman Gabriela

2F

 

20

Książek Marta

2F

 

21

Leszczyńska Anna

1D

 

22

Leszczyńska Roksana

3E

 

23

Łabędz Anita

2F

 

24

Madoń Małgorzata

3A

 

25

Mamoń Agnieszka

3E

 
       

Lista uczestników

42 Olimpiady  Języka Angielskiego

Sala nr 6

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Podpis

25

Mamoń Agnieszka

3E

 

26

Nidecki Tomasz

2C

 

27

Pawlik Weronika

1E

 

28

Piątek Urszula

3A

 

29

Rajda Andrzej

3F

 

30

Radwan Dawid

2B

 

31

Romański Kacper

3F

 

32

Rycerz Konrad

2C

 

33

Sadzikowska Edyta

3E

 

34

Sawidzki Łukasz

3A

 

35

Sordyl Anna

2F

 

36

Stuglik Barbara

2C

 

37

Ślagor Arkadiusz

3A

 

38

Śliwiński Filip

2C

 

39

Talaga Karol

3A

 

40

Tekielak Piotr

3A

 

41

Walczak Mateusz

3A

 

42

Wawrzonek Piotr

3A

 

43

Widlarz Tymoteusz

3B

 

44

Wojciechowska Izabela

3E

 

45

Zawiła Adam

3B

 

46

Zawiła Gabriela

2C

 

47

Zegadłowicz Szymon

3F

 

48

Mirek  Aleksandra

3B

 

49

Siwik  Adrianna

3B