logo ok1

 

 herb1

bip

 

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 

rodzicuonet

30.11.2017 r.

Godz. lekcyjna

Klasa

Imię i nazwisko
nieobecnego
nauczyciela

Przedmiot
z planu
nauczania

ZASTĘPSTWO

Przedmiot

Nauczyciel

1

IE

mgr K. Jamka

j. polski

matematyka za l. 3

mgr J. Jończyk

2

IE

mgr K. Jamka

j. polski

j. polski

mgr A. Wnęk

4

IIIF j. 1

mgr K. Jamka

j. polski

historia i społeczeństwo

za l. 1, początek zajęć 9:50

mgr P. Potoczny

4

IIIF j. 2

mgr K. Jamka

j. polski

j. niemiecki

mgr M. Włoch

5

IIC

mgr K. Jamka

j. polski

j. polski

mgr A. Wnęk

6,7

IID

mgr K. Jamka

j. polski

koniec zajęć 12:35

 

3

IIIE

mgr A. Orzechowska

matematyka

matematyka

mgr J. Jończyk

4

IIIB

mgr A. Orzechowska

matematyka

matematyka

mgr G. Ceremuga

5

IIIB

mgr A. Orzechowska

matematyka

j. polski

mgr I. Pogocka

6,7,8

IIF

mgr A. Orzechowska/

mgr A. Jędrzejowski

matematyka/

w – f

koniec zajęć 12:35

 

7

IIB

mgr A. Orzechowska

matematyka

geografia

mgr R. Cmunt

8

IIB

mgr A. Orzechowska

l. wych.

koniec zajęć 14:25

 

2

IIIC j. 2

mgr K. Ficek

j. angielski

j. angielski

mgr M. Winter

4

IIIE j. 2

mgr K. Ficek

j. angielski

j. angielski

mgr M. Czopp

5

IIIE j. 2

mgr K. Ficek

j. angielski

j. niemiecki

mgr J. Kmiecik

7

IIID j. 2

mgr K. Ficek

j. angielski

koniec zajęć 13:30

 

3

IIF j. 2

mgr M. Handzlik

j. niemiecki

j. angielski

mgr inż. B. Hydzik

4

IF j. 2+j. 1

mgr M. Handzlik

j. niemiecki

l. wychowawcza za l. 2 05.12.2017 r.

mgr M. Winter

5

IIID j. 2

mgr M. Handzlik

j. niemiecki

j. angielski

mgr Z. Górski

1

IID j. 1

mgr M. Pacek

j. angielski

początek zajęć 8:55

 

2

ID j. 1

mgr M. Pacek

j. angielski

j. niemiecki zaj. łączone

mgr J. Kmiecik

3

IIIF j. 1+j. 2

mgr M. Pacek

j. angielski

l. wychowawcza za l. 2

mgr P. Potoczny

4

IIE j. 1

mgr M. Pacek

j. angielski

j. rosyjski

mgr B. Boguń

2

IIB,C chł.

mgr A. Jędrzejowski

w – f

w – f

mgr S. Jędrzejowska

3

ID,F chł.

mgr A. Jędrzejowski

w – f

wdż

mgr B. Boguń

6

IIIB,C chł.

mgr A. Jędrzejowski

w – f

koniec zajęć 12:35

 

7,8

IIA chł.

mgr A. Jędrzejowski

w – f

koniec zajęć 13:30

 

3

IE

------------------------------------

-----------------------

biologia

mgr A. Skorupa

2

IIIF j. 2

------------------------------------

-----------------------

historia za l. 3

mgr P. Potoczny