logo ok1

 

 herb1

bip

 

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 

rodzicuonet

I MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ !!!

4

Nasza szkoła po kilku latach przerwy po raz kolejny okazała się  najlepszą we współzawodnictwie sportowym wśród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w powiecie wadowickim w roku szkolnym 2013/2014. Z tego tytułu na uroczystej sesji Rady Powiatu  w dniu 2 października 2014 r. pani dyrektor mgr inż. Janina Turek odebrała dla naszej szkoły puchar oraz okolicznościowy dyplom.

Sukces ten był dziełem wielu naszych uczniów, którzy reprezentowali szkołę w ramach  rozgrywek Małopolskiej Licealiady Młodzieży, między innymi w piłce siatkowej, koszykówce, piłce ręcznej, biegach przełajowych, pływaniu, tenisie stołowym oraz szachach. We wszystkich tych zawodach plasowaliśmy się w czołówce najlepszych drużyn w powiecie, natomiast na szczególną uwagę zasługują osiągnięcia naszych biegaczy, tenisistów stołowych, szachistów i koszykarzy, którzy jako mistrzowie powiatu  reprezentowali nas na etapach rejonowych i wojewódzkich. 

mgr Sylwia Jędrzejowska