Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym

A
 1. matematyka
 2. fizyka
 3. informatyka lub j. angielski
B
 1. matematyka
 2. j. angielski
 3. geografia lub chemia
C
 1. biologia
 2. chemia
 3. matematyka
D
 1. biologia
 2. chemia
 3. j. angielski
E
 1. j. polski
 2. wiedza o społeczeństwie
 3. historia lub j. angielski

We wszystkich klasach nauczany jest język angielski. Drugim językiem obcym może być j. niemiecki, j. rosyjski lub j. francuski. Istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia artystyczne-plastyczne lub zajęcia z j. łacińskiego.

SREBRNA SZKOŁA 2014-2018
ZŁOTA SZKOŁA 2019

To co nas wyróżnia

W naszej szkole bardzo dobrze zdasz egzamin maturalny, dzięki czemu dostaniesz się na wymarzone studia. Nasza profesjonalna kadra pedagogiczna przygotuje Cię do konkursów i olimpiad przedmiotowych.

Bierzemy udział w międzynarodowych programach, takich jak Erasmus+, dzięki nim możesz pojechać do zaprzyjaźnionych szkół do Niemiec, Włoch czy na Litwę.

Jeździmy na niezapomniane wycieczki krajowei zagraniczne. W ostatnich latach odwiedzaliśmy Londyn, Paryż, Barcelonę, Monako, Wiedeń, Monachium, Budapeszt czy Lwów.

Możemy zaoferować Ci nowoczesną bazę dydaktyczną, pełnowymiarową salę gimnastycznąi nowoczesny kompleks boisk sportowych.

Ponadto

Możesz być dziennikarzem szkolnej gazety „Peryskop”, wokalistą zespołu muzycznego, pomagać innym w szkolnym wolontariacie, jeździć na ambitne sztuki do teatru, chodzić w góry na wycieczki SKKT czy rozwijać swoje pasje na zajęciach kół przedmiotowych.

Chcesz poczuć niepowtarzalny klimat Gimpla? Bawić się na szkolnych dyskotekach, na przerwach słuchać muzyki z radiowęzła, zajadając pyszne bułki U Szefa? Brać udział w corocznym Maratonie Pływackim czy zaprezentować swoje zdolności podczas konkursu Talent Gimpel? To wszystko czeka na Ciebie…