Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym

A
 1. matematyka
 2. fizyka
 3. informatyka lub j. angielski*
B
 1. matematyka
 2. j. angielski
 3. geografia
C
 1. biologia
 2. chemia
 3. matematyka
D
 1. biologia
 2. chemia
 3. j. angielski
E
 1. j. polski
 2. wiedza o społeczeństwie
 3. historia lub j. angielski*

We wszystkich klasach nauczany jest język angielski. Drugim językiem obcym może być j. niemiecki, j. rosyjski lub j. francuski.
Istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia artystyczne-plastyczne lub zajęcia z j. łacińskiego.

* Trzeci przedmiot realizowany w zakresie rozszerzonym w oddziałach A i E wybrany zostanie przez uczniów zgodnie z wola większości.

SREBRNA SZKOŁA 2014-2018
ZŁOTA SZKOŁA 2019

To co nas wyróżnia

W naszej szkole bardzo dobrze zdasz egzamin maturalny, dzięki czemu dostaniesz się na wymarzone studia. Nasza profesjonalna kadra pedagogiczna przygotuje Cię do konkursów i olimpiad przedmiotowych.

Bierzemy udział w międzynarodowych programach, takich jak Erasmus+, dzięki nim możesz pojechać do zaprzyjaźnionych szkół do Niemiec, Włoch czy na Litwę.

Jeździmy na niezapomniane wycieczki krajowe i zagraniczne. W ostatnich latach odwiedzaliśmy Londyn, Paryż, Barcelonę, Monako, Wiedeń, Monachium, Budapeszt czy Lwów.

Możemy zaoferować Ci nowoczesną bazę dydaktyczną, pełnowymiarową salę gimnastyczną i nowoczesny kompleks boisk sportowych.

Ponadto

Możesz być dziennikarzem szkolnej gazety „Peryskop”, wokalistą zespołu muzycznego, pomagać innym w szkolnym wolontariacie, jeździć na ambitne sztuki do teatru, chodzić w góry na wycieczki SKKT czy rozwijać swoje pasje na zajęciach kół przedmiotowych.

Chcesz poczuć niepowtarzalny klimat Gimpla? Bawić się na szkolnych dyskotekach, na przerwach słuchać muzyki z radiowęzła, zajadając pyszne bułki U Szefa? Brać udział w corocznym Maratonie Pływackim czy zaprezentować swoje zdolności podczas konkursu Talent Gimpel? To wszystko czeka na Ciebie…