logo ok1

 

 herb1

bip

cke

pobrane

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

Wolontariat

Szlachetna paczka 2022

szlachetna paczka

Bardzo proszę uczniów wszystkich klas o włączenie się do Szlachetnej Paczki. Wzorem lat ubiegłych zbieracie w klasach fundusze na zakup potrzebnych rzeczy. Odpowiedzialnymi czynię przewodniczących klas. Zmobilizujcie siły możliwie szybko, bo potem musimy mieć czas na zakupy. W razie wątpliwości proszę dzwonić przez Messengera do mnie.

Mam nadzieję, że tym razem też sprostamy zadaniu i przygotujemy piękne prezenty dla wybranej rodziny. Jeżeli zostaną jakieś pieniążki, wpłacimy je na konto Oliwierka chorego na SMA.

OTO WYBRANA RODZINA

Czytaj więcej...

VI Bieg Wadowicki

image13image11

 

 

Dnia 30 października 2022 roku, po 2-letniej przerwie spowodowanej pandemią, odbył się VI BIEG WADOWICKI. Jak co roku, nasi wolontariusze pośpieszyli organizatorom z pomocą. Byliśmy na trasie, w biurze zawodów, przy rozdawaniu medali, owoców i kremówek (z Szefową – Barbarą Boguń).

Czytaj więcej...

Pamiętamy

image1Dnia 21 października 2022 roku duża grupa wolontariuszy pod opieką dr Agnieszki Graboń, mgr Mateusza Niedziółki i mgr Barbary Boguń udała się na cmentarz parafialny w Wadowicach, aby uporządkować groby byłych profesorów naszej szkoły i zapalić znicze.

Tradycyjnie odwiedziliśmy groby: Marii i Zbigniewa Putyrów, prof. Heriadina, prof. Dziamy, prof. Lizaka i jego córki Anny, prof. Gąsiorowskiego, prof. ks Wojnarowskiego, prof. Jacha, prof. Tytusa Zegadłowicza, dyrektora Artza, dyrektora Tadeusza Janika i jego małżonki Zofii, dyrektora Forysia i jego żony, prof.Modyczki, prof.Panczakiewicza, prof. Kawalera, prof. Rynflejszt, prof. Gebhardta i jego żony, prof. Czaderskiego i państwa Maczugów (po raz pierwszy).

Czytaj więcej...

Góra Grosza dla Oliwierka

Szkolny Wolontariat ogłasza akcję Góra Grosza dla Oliwierka. Wszyscy już wiecie, że Oliś musi dostać najdroższy lek na świecie, który kosztuje 10 MILIONÓW ZŁOTYCH. Czas nagli i cała Armia Oliwierka walczy dla Niego.

Zbieracie w klasach 1 gr, 2 gr, 5 gr, 10 gr. Nie musicie ich rozdzielać. Każda klasa liczy kwotę na 1 ucznia !!!! Doliczymy te kwoty do późniejszej akcji ogólnopolskiej ”Góra Grosza”.

KONKURS Z NAGRODAMI (DNI BEZ PYTANIA)

Termin - 30 LISTOPADA 2022 ROK

Opiekun Szkolnego Wolontariatu - mgr Barbara Boguń

Walczymy dla Oliwierka

W czwartek, 6 października 2022 roku, dzięki uprzejmości prof. Tomasza Cupaka udało się dostarczyć do Fundacji "Pomóc Więce" rzeczy zebrane na licytacje dla Oliwierka. Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Zbieramy fanty dalej – przynoście proszę różne gadżety, magnesy na lodówkę (bardzo chętnie są licytowane), gry, puzzle, kwiaty doniczkowe, biżuterię, ceramikę, kubki, filiżanki, itp. Ogólnie wszystko co można wystawić.
II etap zbiórki trwa do 15 listopada.

 Opiekun Szkolnego Wolontariatu - mgr Barbara Boguń 

Zbiórka fantów

Ogłaszamy zbiórkę fantów na bazarek dla Fundacji,, Pomóc Więcej” i dla Oliwierka (lek, który musi otrzymać kosztuje 10 milionów złotych!!!)

image000000Zbieramy:
- książki,
- artykuły szkolne,
- gadżety ,
- nietrafione prezenty ,
- zabawki ( oprócz pluszaków),
- puzzle,
- pamiątki wszelkiego rodzaju,
- kosmetyki
Generalnie wszystko co można sprzedać na bazarku.

Pieniądze ze sprzedaży przekazane są na pomoc dla Oliwierka i podopiecznych Fundacji TERMIN: I tura do 30 września 2022 roku , a potem przez cały rok szkolny

Miejsce zbiórki : sala nr 56
Prosimy wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów o włączenie się do tej akcji.

RAZEM MOŻEMY WIELE!!!

Opiekun Szkolnego Wolontariatu - mgr Barbara Boguń

Wzorowi wolontariusze 2021/2022

24 czerwca 2022 roku w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021\2022 odbyło się podsumowanie pracy Szkolnego Wolontariatu, w którym w bieżącym roku szkolnym pracowało 100 uczniów naszego liceum. Najaktywniejszym wolontariuszom Pani Dyrektor Janina Turek, Pan v-ce Dyrektor Krzysztof Kosek i opiekun Wolontariatu Barbara Boguń wręczyli nagrody specjalne – Anioły szczęścia, ufundowane przez Radę Rodziców.

Czytaj więcej...