Rekrutacja ico

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

fb1

 

logowanie

 

rodzicuonet

17.11.2017 r.

Godz. lekcyjna

Klasa

Imię i nazwisko
nieobecnegow
nauczyciela

Przedmiot
z planu
nauczania

ZASTĘPSTWO

Przedmiot

Nauczyciel

1

IID

mgr J. Mleczko

chemia

początek zajęć 8:55

 

2

IC

mgr J. Mleczko

chemia

fizyka

mgr inż. S Ficek

3

IIE

mgr J. Mleczko

chemia

biologia sala 54

mgr A. Skorupa

4

IIIC

mgr J. Mleczko

chemia

matematyka za l. 7

mgr G. Ceremuga

5

IIIC

mgr J. Mleczko

chemia

j. polski za l. 6, koniec zajęć 12:35

mgr H. Odrozek

3

IIIB

mgr A. Orzechowska

matematyka

geografia za l. 1, początek zajęć 8:55, sala 50

mgr R. Cmunt

4

IIIB

mgr A. Orzechowska

matematyka

j. polski

mgr I. Pogocka

6

IIF

mgr A. Orzechowska

matematyka

koniec zajęć 12:35

 

7

IIB

mgr A. Orzechowska

matematyka

historia i społeczeństwo    za l. 8, koniec zajęć 13:30

mgr P. Potoczny

6,7

IIIB j. 1

mgr I. Porębska – Wawro/

mgr Z. Górski

j. francuski/

j. angielski

koniec zajęć 12:35

 

7

IIIF

mgr T. Cupak

wos

koniec zajęć 13:30

 

5

IF

mgr K. Jamka

j. polski

przedsiębiorczość

mgr J. Kołodziejczyk – Niemczak

6

IF

mgr K. Jamka

j. polski

biologia

mgr A. Skorupa

1

IIIC j. 2

mgr M. Włoch

j. niemiecki

początek zajęć 8:55

 

2

IIA j. 1

mgr M. Włoch

j. niemiecki

j. angielski

mgr K. Ficek

3

IC j. 2

mgr M. Włoch

j. niemiecki

j. niemiecki

mgr M. Handzlik

5

ID j. 1

mgr M. Włoch

j. niemiecki

j. angielski zaj. łączone, sala 3

mgr M. Pacek

6

IID j. 1

mgr M. Włoch

j. niemiecki

j. angielski zaj. łączone

mgr M. Winter

1

IIIA

mgr D. Madej

historia

początek zajęć 8:55

 

2

IIIB

mgr D. Madej

historia

matematyka

mgr K. Kosek

4

IIF j. 1+j. 2

mgr D. Madej/

mgr M. Czopp

historia/

j. angielski

j. polski

mgr A. Wnęk

5

IID

mgr D. Madej

historia

wdż

mgr B. Boguń

6

IE

mgr D. Madej

historia

przedsiębiorczość

mgr J. Kołodziejczyk – Niemczak

1

IE j. 2

mgr M. Czopp

j. angielski

początek zajęć 8:55

 

2

IB j. 2

mgr M. Czopp

j. angielski

j. angielski

mgr Z. Górski

5

IIF j. 2

mgr M. Czopp

j. angielski

j. niemiecki, sala 2

mgr M. Handzlik

6,7

IIC j. 1

mgr M. Czopp

j. angielski

koniec zajęć 12:35

 

1

IIIF j. 1

mgr I. Porębska – Wawro

j. francuski

początek zajęć 8:55

 

3

IIC j. 1

mgr I. Porębska – Wawro

j. francuski

j. angielski

mgr M. Pacek

4

IIIE j. 1

mgr I. Porębska – Wawro

j. francuski

wdż

mgr B. Boguń

5

IIF j. 1

mgr I. Porębska – Wawro

j. francuski

historia i społeczeństwo

za l. 7

mgr P. Potoczny

7

IF j. 1

mgr I. Porębska – Wawro

j. francuski

koniec zajęć 13:30

 

4

IIE

mgr inż. J. Turek

matematyka

biologa za l. 6

mgr A. Skorupa

1,2

IIF dz.

mgr A. Dereń

w - f

początek zajęć 9:50

 

3

IE dz.

mgr A. Dereń

w - f

w – f zaj. łączone

mgr S. Jędrzejowska

4

IE dz.

mgr A. Dereń

w - f

w – f zaj. łączone

mgr A. Jędrzejowski

6

IIE

------------------------------------

-----------------------

matematyka za l. 4

mgr inż. J. Turek

5

IG

------------------------------------

-----------------------

l. wych. za l. 6

mgr S. Jędrzejowska

6

IG

------------------------------------

-----------------------

historia za l. 5

mgr P. Potoczny

6

IIF

------------------------------------

-----------------------

j. łaciński za l. 8

13.11.2017 r.

mgr P. Wisiorek