logo ok1

 

 herb1

bip

 

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 

rodzicuonet

Wolontariat

PODZIEL SIĘ OŁÓWKIEM, ZESZYTEM, GUMKĄ DO MAZANIA….

Wolontariat Szkolny ogłasza coroczną zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci ze Świetlicy im. Św. Jana Pawła II. Przyniesione rzeczy prosimy składać u mgr Barbary Boguń w sali nr 56 na II piętrze. Termin zbiórki – do 22.09.2014 r.

mgr Barbara Boguń - opiekun wolontariatu

NAJAKTYWNIEJSZY KRWIODAWCA !!!

Z wielką przyjemnością informujemy, że tytuł NAJAKTYWNIEJSZEGO KRWIODAWCY w roku szkolnym 2013/2014 zdobył JAKUB RAMULT z klasy III B.

mgr Barbara Boguń - opiekun szkolnego wolontariatu

PRZEDWAKACYJNA WYCIECZKA NA LESKOWIEC

Nasza dwudniowa wycieczka na Leskowiec, organizowana przez szkolny wolontariat pod opieką pani profesor Barbary Boguń, rozpoczęła się 23 czerwca 2014 r. (poniedziałek)  około godz. 8.00. Razem z nami w drogę wyruszyła również pani Maria Talaga, przewodnicząca SALO (Stowarzyszenia Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego). Największą grupę stanowili uczniowie z IID, ale nie brakowało absolwentów szkoły. Spotkaliśmy się na parkingu, zapakowaliśmy nasze górskie plecaki do bagażnika i pojechaliśmy do Rzyk, skąd czarnym szlakiem ruszyliśmy w górę. Pierwsza część podejścia nie napawała optymizmem, już po kilku minutach byliśmy troszkę zmęczeni, ale trwało to tylko chwilę, ponieważ dalsza część trasy była bardzo przyjemna. Po pokonaniu ponad połowy drogi , szlak rozgałęział się na 2 odnogi. Jedna była dłuższa, ale łagodniejsza, a druga krótsza, tyle że bardziej wymagająca. Każdy wybrał opcję, która najbardziej mu pasowała, ale za kilkanaście minut wszyscy spotkaliśmy się pod schroniskiem. Dostaliśmy instrukcje dotyczące dalszej części dnia. Zajęliśmy pokoje i po chwili czekał na nas pyszny obiad. Potem chwila wolnego i wybraliśmy się pod kaplicę, aby odmówić Anioł Pański. Następnie  ruszyliśmy na szczyt Leskowca, gdzie odpoczywaliśmy, robiliśmy zdjęcia i słuchaliśmy gitary, na której grał Kamil.

Czytaj więcej...

KONKURS "ZAKRĘTKI" ROZSTRZYGNIĘTY

Rozstrzygnięto konkurs na największą ilość zebranych zakrętek.
Oto wyniki:
I m.     KLASA II C         70,87 kg
II m.    KLASA I C          54,35 kg
III m.  KLASA I F           34,90 kg

Czytaj więcej...

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

27 czerwca 2014 roku podsumowaliśmy kolejny rok pracy Szkolnego Wolontariatu. Na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014 pani Dyrektor mgr inż. Janina Turek i opiekun Wolontariatu mgr Barbara Boguń wręczyły nagrody (piękne anioły i książki) wzorowym wolontariuszom.

Czytaj więcej...

WYNIKI KONKURSU

Informujemy, że  I miejsce w konkursie na „ NAJLEPSZY PLAKAT PROMUJĄCY  TRANSPLANTACJĘ JAKO METODĘ RATOWANIA LUDZI”  zajęła uczennica klasy II E – ALEKSANDRA DYRGA.

mgr Barbara Boguń - opiekun wolontariatu

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

W piątek, 25 kwietnia 2014 roku pożegnaliśmy kolejnych wolontariuszy, którzy ukończyli naszą szkołę. Pośród nich byli tacy, którzy przepracowali z nami całe trzy lata biorąc aktywny udział we wszystkich imprezach i działaniach organizowanych w szkole i poza jej murami. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dla klas III pani Dyrektor oraz opiekun Wolontariatu Barbara Boguń wręczyły wyróżniającym się  wolontariuszom odznaki ,, Wzorowy Wolontariusz” oraz nagrody książkowe. Otrzymali je:


1.    Kinga Ryczko   III D
2.    Olga Kachel      III D
3.    Adrian Biłko     III F
4.    Łukasz Gawlik   III F
5.    Jadwiga Płaszczyca    III F
6.    Klaudia Zadora    III E – przewodnicząca Wolontariatu w roku szkolnym 2013/2014
7.    Magdalena Gregorarz   III E
8.    Barbara Szwed   III E
9.    Agnieszka Pacut   III D
10.    Weronika Porębska   III D
11.    Gabriela Kurpiel   III E
12.    Paulina Paździorko   III B
13.    Monika Kwaśnica  III B
14.    Marta Wisiorek  III B
15.    Agnieszka Ortman   III B


Wolontariuszom dziękujemy za pracę i życzymy powodzenia i samych 100 % wyników na maturze. Mamy nadzieję, że nie zapomnicie o nas , a ziarno zasiane w naszym Wolontariacie będzie dalej wydawać plony.

mgr Barbara Boguń - opiekun wolontariatu