logo ok1

 

 herb1

bip

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 

XxY

 

rodzicuonet

Bardzo dobry start naszych uczniów w Powiatowych Zawodach Szachowych

16.01.2014r. odbyły się już poraz kolejny Powiatowe Zawody Szachowe. Gospodarzem była szkołą we Frydrychowicach, do której na godzinę 9.00 udała się czteroosobowa reprezentacja Naszej Szkoły. W składzie znaleźli się: Julia Kania IC, Anna Kowalewska IID, Krystian Góralczyk IIIA oraz Paweł Godzik IIIC. W turnieju wzięły udział placówki wszystkich trzech szczebli. O tytuł najlepszego szachisty szkół średnich walczyło ponad dwudziestu graczy, ale to nam w udziale przypadło zaszczytne I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego.

A wszystko to za sprawą Krystiana Góralczyka z IIIA, który w siedmiu partiach, nie dał rywalom żadnych szans. W kategorii dziewcząt to Anna Kowalewska uplasowała się na drugiej pozycji i tym samym także ma możliwość dalszej gry. Paweł (VI) oraz Julia (IV wśród dziewcząt) również nie mają się czego wstydzić. Ci młodzi ludzie pokazali, że warto ineresować się w życiu różnymi odmianami szeroko rozumianego sportu.

mgr Małgorzata Stopyra - opiekun