logo ok1

 

 herb1

bip

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 

rodzicuonet

IV Maraton Pływacki - podsumowanie

maraton(1006)

  

Maraton Pływacki

z okazji 153-lecia
I Liceum Ogólnokształcącego
im. Marcina Wadowity
w Wadowicach


odbył się 13 października 2019r 
na terenie pływalni „Delfin”
w Wadowica

 

 

 

W maratonie wzięło udział 153 uczestników (uczniowie, nauczyciele, absolwenci i sympatycy szkoły wraz z  rodzinami), każdy przepłynął dystans 100m. 

Całkowity czas przepłynięcia 15,3 km. wyniósł:  5h 56min 02s

Wśród uczniów największą frekwencję miały klasy:

IDSP – 63 %
IBSP – 47 %
ICSP – 40 %

Poniżej przedstawiamy fotorelację z maratonu. (foto: Florian Ficek, Zygmunt Górski)

Lista startujących w maratonie.

 

Km

Imię i nazwisko

Km

Imię i nazwisko

Km

Imię i nazwisko

1

Kazimierz Wożnicki

52

Bartłomiej Madej

103

Maciej Babiński

2

Oliwia Ceremuga

53

Emilia Banaś

104

Natalia Stybak

3

Natalia Babrzymąka

54

Alicja Kożuch

105

Jakub Skowronek

4

DaminikaRajda

55

Marcin Kożuch

106

Mateusz Cholewa

5

Katarzyna Łaski

56

Michał Skorupa

107

Filip Gnojek

6

Claudia Assad

57

Agata Skorupa

108

Michał Mżyk

7

Monika Miarka

58

Maja Kowalska

109

Emilia Ponikiewska

8

Kamil Górkowy

59

Natalia Guzdek

110

Ewa Droździewicz

9

Filip Guzdek

60

Natalia Dybczak

111

Faustyna Tatar

10

Węgrzyn Agnieszka

61

Łukasz Żegliński

112

Angelika Gancarz

11

Zygmunt Górski

62

Oliwier Surma

113

Patryk Krański

12

Marlena Frączek

63

Michał Piekarczyk

114

Olaf Fidelus

13

Szymon Cupak

64

Patryk Bisaga

115

Rafał Zaręba

14

Sandra Fila

65

Matusz Guzik

116

Michał Jurzak

15

Karolina Mydlarz

66

Mateusz Walczak

117

Eryk Mikołajek

16

Grzegorz Ceremuga

67

Olaf Kocur

118

Zuzanna Kosek

17

Bartosz Małysiak

68

Maksymilian Gibas

119

Krzysztof Kosek

18

Patrycja Faber

69

Kacper Hajduk

120

Krzysztof Szydło

19

Adrian Lach

70

Wiktoria Ramza

121

Alicja Radwan

20

Przemysław Łoziński

71

Rbert Waisberger

122

Julia Potempa

21

Lidia Woderska

72

Antoni Supron

123

Julia Gadocha,

22

Sara Matusik

73

Filip Chrapla

124

Wojciech Kowalski

23

Alicja Matyjasik

74

Bartłomiej Wajdzik

125

Patrick Szczygieł

24

Mateusz Pilarczyk

75

Ernest Korzeniowski

126

Jakub Madyda

25

Paweł Moskała

76

Gabriela Studnicka

127

Szymon Korzeniowski

26

Dawid Skowronek

77

Emilia Worytko

128

Mateusz Berny

27

Aleksandra Pływacz

78

Natalia Sroka

129

Martyna Pniaczek

28

Marcela Szpak

79

Filip Kubiś

130

Honorata Stopa

29

Julia Wciślak

80

Bartosz Konik

131

Justyna Kowalczuk-Czycz

30

Julia Brańka

81

Zuzanna Niemczyk

132

Franciszek Czycz

31

Marzena Tomiczek

82

Aleksandra Miarka

133

Róża Wilkońska

32

Tytus Zegadłowicz

83

Filip Chudy

134

Anna Żak

33

Iga Zając

84

Joanna Oleksy

135

Jakub Babiński

34

Nikodem Gaura

85

Aleksandra Paździora

136

Michał Linhardt

35

Filip Kowalczyk

86

Zuzanna Błażej

137

Julia Kręcioch

36

Mikołaj Nikiel

87

Karolina Sarapata

138

Marcin Babiński

37

Rafał Gomółka

88

Nikola Suska

139

Maciej Babiński

38

Adam Nowak

89

Zuzanna Tatoń

140

Joanna Babińska

39

Maciej Kubasiak

90

Karolina Stańco

141

Robert Weisberger

40

Mateusz Niedziółka

91

Joanna Kowalczyk

142

Maja Pasierbek

41

Patrycja Bałys

92

Maria Pasternak

143

Patryk Nedza

42

Roksana Berniak

93

Aleksandra Saferna

144

Tomasz Cupak

43

Emilia Cholewa

94

Matylda Kwarciak

145

Wiktoria Paśnik

44

Mateusz Wilk

95

Oliwia Głowacka

146

Matylda Marcinkiewicz

45

Seweryn Lizak

96

Katarzyna Sołtysek

147

Bartosz Walczak

46

Emilia Orzechowska

97

Urszula Widlarz

148

Jakub Cierpiałek

47

Łukasz Orzechowski

98

Filip Lazar

149

Katarzyna Kowalczyk

48

Zborowski Maksymilian

99

Aleksander Błasiak

150

Julia Płonka

49

Iwo Zegadłowicz

100

Nikodem Piechulski

151

Kacper Kowalczyk

50

Adrian Matuszyk

101

Kamil Jarkowski

152

Florian Ficek

51

Aleksandra Stanaszek

102

Florian Czwartek

153

Sławomir Ficek