Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

Nasza kobieca siatkówka :)

W dniu 24.02.2014r. zorganizowaliśmy gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn w tym oczywiście i nasza. Zespoły podzielono na dwie grupy, w których każdy grał z każdym, aby następnie cztery ekipy mogły stanąć do walki o dwa pierwsze miejsca. Zwycięstwo i druga pozycja dawały bowiem awans do etapu powiatowego, który już w piątek także w Naszym Liceum.  Po długich i zaciętych bojach nasza drużyna zajęła I miejsce tracąc w czterech meczach jedynie seta.Na drugim miejscu uplasował się zespół z ZS3 w Wadowicach i on również powalczy o awans do etapu rejonowego. Przeciwniczkami wadowickich drużyn będą LO A-chów i ZS2 A-chów. Dziękujemy wszystkim za doping i zapraszamy 28.02.2014r. od godziny 9.30.

mgr Małgorzata Stopyra