Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

Publicyści z „Peryskopu” najlepsi w Małopolsce!

Fam 2020 M.KudacikFAM 2020 M PonkaChwała organizatorom jubileuszowego 40. Małopolskiego Festiwalu Artystycznego Młodzieży z MDK im. A.Bursy w Krakowie, którzy nie dali się zastraszyć pandemii i wbrew wszelkim przeciwnościom pomiędzy 7 a 14 grudnia 2020r. przeprowadzili w sieci finały we wszystkich zaplanowanych kategoriach, wykorzystując nowoczesne technologie. Najmniej ta cyfrowa rzeczywistość była potrzebna przy ocenianiu prac w dziedzinie „formy literackie i publicystyczne”, ale przydała sięprzy ich prezentacji w czasie finałowego tygodnia na stronach organizatora.

Tradycyjnie już na sześć przyznanych nagród i wyróżnień połowa trafiła do „Peryskopowiczów”: Martyna Kudłacik napisała bezapelacyjnie najlepszy felieton „Sami swoi”, a Marcina Płonkę wyróżniono za świetny reportaż „Ostateczna decyzja”, co oznacza, że w podkategorii „formy publicystyczne” zgarnęliśmy komplet! A na deser w kategorii proza wyróżniono Dominikę Kocot. Tylko poezję pozostawiliśmy innym szkołom, ale w przyszlym roku, kto wie?

mgr Henryk Odrozek