Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

Shamrock , the contest which rocks!

221 marca 2021 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie odbył się finał XVII edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego SHAMROCK.

Zadaniem uczestników było przygotowanie prezentacji na dowolnie wybrany temat związany z krajami anglojęzycznymi. Różnorodność poruszanych tematów była ogromna. Nie zabrakło Brexitu, historii londyńskiego metra, grupy Queen, angielskiego footbalu, irlandzkich wojen religijnych, przyrody i ekonomii Stanów Zjednoczonych, a przede wszystkim Williama Shakespeare'a. Jury brało pod uwagę wkład pracy włożony w przygotowanie prezentacji, wymowę oraz błyskotliwość odpowiedzi na pytania zadawane przez komisję.

Z ogromną radością i dumą pragnę pogratulować uczniom naszej szkoły zajęcia I i II miejsca!

Kacper Zimmer z klasy IIId zajął I miejsce za bardzo ciekawą prezentację pod tytułem Struktura ekonomiczna Stanów Zjednoczonych, a Kamil Jarkowski z klasy IIIa - miejsce II za niezwykle interesującą prezentację pod nazwą Przyroda Stanów Zjednoczonych.

Gratuluję naszym zwycięzcom oraz zachęcam wszystkich przyszłorocznych maturzystów do udziału w tym wyjątkowym konkursie, gdyż jest on wspaniałym sposobem na zaprezentowanie różnorodności swoich talentów oraz własnych zainteresowań.

                                                                          Szkolny Opiekun Konkursu
mgr Barbara Hydzik