Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

Powiatowa rywalizacja !

W ostatni piątek mieliśmy okazję kibicować Naszej siatkarskiej drużynie w powiatowym etapie zawodów. Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły z Andrychowa - LO A-chów i ZS2 A-chów oraz dwa z Wadowic - ZS3 i I LO. W ustalonym wcześniej systemie pucharowym, Nasze dziewczęta zmierzyły się z ZS2, a ZS3 trafiło na drużynę LO, złożoną głównie z zawodniczek andrychowskiego MKSu. Jak można się było spodziewać, po tym spotkaniu "Ekonomik" musiał zadowolić się grą o trzecie miejsce. Nasze zawodniczki pokonały natomiast swoje rywalki i stanęły do walki o etap rejonowy.

Niestety przewaga przyjezdnych okazała się zdecydowana i po dwóch setach, to Andrychowianki cieszyły się z I miejsca. Nam przypadło zaszczytne drugie miejsce. Gratulacje dla całej Drużyny i zapraszamy na kolejne takie zawody w przyszłym roku. Może uda się przełamać dobrą passę andrychowskiego "Ogólniaka".

mgr Małgorzata Stopyra