Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

Ogólnopolski Plebiscyt "Nauczyciel na medal"

image4      W październiku 2021 roku pani Dyrektor mgr inż. Janina Turek poinformowała Radę Pedagogiczną, że kilku nauczycieli z naszej szkoły zostało nominowanych do udziału w Ogólnopolskim Plebiscycie "Nauczyciel na medal". Głosowanie odbywało się poprzez wysyłanie sms-ów na stronę Gazety Krakowskiej. Pierwszy etap, czyli etap powiatowy odbywał się od 29 października do 1 grudnia. W powiecie wadowickim I miejsce w kategorii Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej zajęła mgr Barbara Boguń, deklasując swoich rywali. Etap wojewódzki trwał od 6 do 14 grudnia. Do finału ogólnopolskiego przechodził tylko zdobywca I miejsca w danej kategorii. Reprezentantka naszego liceum mgr Barbara Boguń zajęła zaszczytne III miejsce na szczeblu wojewódzkim i 8 kwietnia 2022 roku odebrała swoją nagrodę i dyplomy podczas uroczystej gali, zorganizowanej przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i Gazetę Krakowską.

 image1  image3