Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

WYNIKI XVII RANKINGU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH PERSPEKTYWY 2015 !!! WADOWITA NA 12 MIEJSCU WŚRÓD MAŁOPOLSKICH LICEÓW !!!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła uzyskała wysoką 183 lokatę w XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015 (Ranking Liceów). Rezultat ten daje nam 12 miejsce wśród małopolskich liceów (lokata o jedną pozycję wyższa w odniesieniu do ubiegłorocznego wyniku!). W Rankingu Maturalnym Liceów Ogólnokształcących nasza szkoła uzyskała 177 lokatę w Polsce. W Ogólnopolskim XVII Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015 wyłoniono najlepszych 500 liceów ogólnokształcących i 300 najlepszych techników w Polsce. Dla najlepszych polskich liceów i techników przygotowano specjalne tytuły i wyróżnienia graficzne o kształcie szkolnych „tarcz”, będące potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia. Nasza szkoła w roku 2015 może posługiwać się Znakiem Jakości  Srebrnej  Szkoły w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Perspektywy 2015. 

Ranking jest ważnym instrumentem w badaniu jakości szkolnictwa ponadgimnazjalnego. Jego adresatami są przede wszystkim uczniowie najstarszych klas gimnazjów, którzy już w czerwcu muszą podjąć bardzo ważną decyzję - wybrać taką szkołę ponadgimnazjalną, która doprowadzi ich do studiów i ułatwi zdobycie wymarzonego zawodu.

KK