Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

COMENIUS W NORWEGII - RELACJA DRUGA !!!

DSCF2008

 

 

 

Jak u Hitchcocka...

 

 

 

Kadr pierwszy

Nareszcie, nareszcie, nareszcie! Napięcie z każdą minutą rosło, ponieważ kolejne zespoły Comeniusa zaprezentowały efekty swojej wielomiesięcznej pracy. Nasz film autentycznie poruszył odbiorców, co widać było zarówno w trakcie projekcji, jak i w czasie burzliwych oklasków po jej zakończeniu.

 

DSCF2002  IMG 2342 

  Kadr drugi

A to był dopiero początek emocji, ponieważ cały nasz zespół musiał przygotować się do odpowiedzi na pytania zadane na karteczkach przez widzów. Jeszcze bardziej przyjemnym zajęciem było odczytywanie licznych komplementów pod adresem naszej produkcji.

 

DSCF2019  DSCF1990 

Kadr trzeci

Ale to nie był koniec adrenaliny na dziś. Na ogólnym zebraniu wszystkich uczniów szkoły  poszczególne teamy zostały przedstawione przez dyrektora Møglestu Videregående Skole. Poczuliśmy się prawie jak gwiazdy sceny i estrady. Na dodatek zaraz potem zaczęło się udzielanie wywiadów dziennikarzowi miejscowej gazety.

 

DSCF2045  DSCF2031 

Kadr czwarty

Kiedy emocje nieco opadły, przyszedł czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć: nasz zespół sfotografował się przed znajdującym się nieopodal kościołem, a potem wszyscy już   razem zrobiliśmy sobie zdjęcie obok budynku szkoły.

DSCF2065

 

DSCF2071