logo ok1

 

 herb1

bip

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 

XxY

 

rodzicuonet

DZIEŃ WADOWITY...OJ DZIAŁO SIĘ DZIAŁO !!!

Dzień Wadowity 2015

 

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się dzień otwarty zwany „Dniem Wadowity”. Znowu odwiedziły nas tłumy gimnazjalistów, mimo że było to piątkowe popołudnie. Odwiedzających na sali gimnastycznej przywitała Pani Dyrektor Janina Turek wraz  z przewodniczącym samorządu uczniowskiego Bartkiem Targoszem. Zebranym swoje talenty zaprezentowali Sara i Dawid Paczyńscy wraz z Justyną Bajak, Irena Wiktor oraz zespół ONZ.


Po występach gimnazjaliści w mniejszych grupach mogli obejrzeć mini – lekcje pokazowe, stoiska Wolontariatu, Comeniusa, Peryskopu, „pierwszej pomocy”, teatru szkolnego. Mogli posmakować przygotowanych „smakołyków”, czy też spotkać się z uczniami i nauczycielami naszej szkoły.
Mam nadzieję, że Ci którzy już wybrali naszą szkołę tylko utwierdzili się w swoim wyborze, a niezdecydowani podjęli teraz decyzję. Wszystkim życzymy powodzenia na egzaminie gimnazjalnym i do zobaczenia we wrześniu w murach „Gimpla”…

Dziękuję wszystkim, dzięki którym to wydarzenie po raz kolejny mogło się odbyć.

mgr Tomasz Cupak

fot. Izabela Łysoń (2C)

mgr Zygmunt Górski