Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

plan

 

logo ok1

 

 herb1

bip

 

cke

pobrane

1632216501

 logo szk pam

fb1

 

zwolnien

 

logowanie

 esa_ose.jpg

 

XxY

 

rodzicuonet

SZLACHETNA PACZKA 2014

Po raz drugi przystąpiliśmy w grudniu 2014 r. do akcji ,, Szlachetna Paczka”. Wybraliśmy dwie rodziny (każda z czwórką dzieci) i postanowiliśmy spróbować ziścić ich marzenia. Okazało się również, że wśród naszych znajomych są kolejne trzy rodziny pilnie potrzebujące pomocy. Ogłosiliśmy to całej społeczności szkolnej i swoim znajomym oraz krewnym. Od 2 grudnia sala nr 56 zamieniła się w wielki magazyn różnych ubrań, artykułów chemicznych, artykułów szkolnych i środków spożywczych. Wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej placówki oraz pracownicy włączyli się do akcji. Kupiliśmy wszystko o czym nasi podopieczni marzyli , tzn. kurtki, buty, bluzeczki, czapki, pościel, kołdrę . Wśród licznych darów ( od profesorów) znalazło się nawet łóżko, kuchenka mikrofalowa , łóżeczko dziecinne. Firma ,, Krysta” z Bielska- Białej podarowała duże ilości kapci, rękawiczek, czapek i zabawek z wełny oraz pieniążki. W sumie zrobiliśmy 55 ogromnych paczek.
Bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom za wsparcie oraz wolontariuszom, którzy w piątek 12 grudnia pakowali paczki do późnych godzin wieczornych , a w sobotę (13 XII) dostarczyli je do magazynu Szlachetnej Paczki. Dziękuję również panu Jaroszowi oraz panu Berdeckiemu za pomoc w transporcie paczek.

P.S.
Z relacji wolontariuszek Szlachetnej Paczki dowiedziałam się, że radość w rodzinach była wielka (połączona ze łzami). Podziękowania od rodzin i  certyfikat od organizatorów zamieszczone są na naszej gazetce.

mgr Barbara Boguń - opiekun wolontariatu